trtrtr

Poliuretan Duvar Kaplama Nasıl Yapılır

14.08.2017
6.629
Poliuretan Duvar Kaplama Nasıl Yapılır

Duvarlarında farklı ve uzun ömürlü bir kaplama olmasını isteyen insanlarında artık çok fazla tercih ettiği bir kaplama türü olarak poliüretan duvar kaplama nasıl yapılır endüstriyel alanlarda çokça kullanılmaktadır. Toz tutmayan ve kolayca ıslak bir bezle silinebilir olması sayesinde de uzun ömürlü ve temizliği için zaman harcatmayan bir kaplama olarak duvarlarda tercih edilmesini haklı çıkartmaktadır. Bu kaplama yapılırken özel makineler ile püskürtme yöntemi ile yapıldığı için herhangi bir derz, ek ya da fırça izi oluşumunun da mümkün olmadığı ve tek parça halinde görülen bir kaplamadır. Esnek yapısı sayesinde asla çatlama yapmaz ve özelliğini korur.

Güneş ışığından etkilenmiyor olduğu için sadece iç mekanlarda değil dış mekanlarda da en çok tercih edilen kaplama şeklidir. -30 derece ile 90 derece arasında ki ısılarda rahatça kullanılabilmektedir. Spor salonlarında, oyun parklarında, havuz kenarlarında ve elbette evlerinde farklı bir duvar kaplaması isteyenlerin beklentilerini karşılamakta ayrıca üretim tesislerinde de uygulanmaktadır. Her renge sahip olan bu poliüretan duvar kaplama ile sizler duvarlarınızda da görsel olarak istediğiniz sonucu alacak ve mekana çok estetik bir görünüm katacaksınız. Bu kaplamayı tercih ettiğinizde.  Her yıl boya yaptırma derdinden bıkmış olan insanlar içinde bu en etkili çözüm olarak sunulmaktadır çünkü bir kez yapıldığında kolayca temizleyerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kaplama şeklidir.

Uygulanacağı yüzeylerde hiçbir pürüz olmaması ve tozdan kirden arındırılmış olması kaplamanın istenen verimde yapılabilmesi için çok önemlidir bunun için bu kaplamayı yaptırmaya kara verdiğinizde bizim firmamız gibi bu konuda tecrübeli ve daha önce yaptığı uygulamalarda ki başarısı ile kendini kanıtlamış olan firmaları tercih etmelisiniz. Avrupa Birliği standartlarında poliüretan duvar kaplama nasıl yapılır malzemeler kullanmakta ve işimizi mükemmeliyetçi bir anlayış ile en ufak bir hataya yer bırakmayacak şekilde yapıyoruz. Ekibimiz ustalık belgesine sahip yetkin kişilerden oluşmakta ve sizlerin mekanlarınızı kendi evleri gibi görerek titizlik içinde uygulama yapmaktadırlar. Bu kaplama yapıldığında sizler duvarlarınızda fark yaratmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Matlaşmayan özelliği sayesinde de senelerce parlak görünümünü koruyarak sizleri duvarlarda yeni bir kaplama yaptırma derdinden de kurtaracaktır.

Hemen Ara
Yol Tarifi