trtrtr

Şeffaf Epoksi

01.05.2020
11.859
Şeffaf Epoksi

Şeffaf Epoksi zemin olsun obje olsun masa olsun inşaat ve deniz sektörlerin de kullanılan olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi günümüzde bir çok malzeme vardır fakat epoksi kullanım alanı olarak en geniş sektöre sahip ve tercih edilen malzemedir. Şeffaf epoksi yapısı gereği antibakteriyel yapıya sahip oluşu gıda, ilaç ve hastane sektörlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Solventli ve solventsiz olarak üretilir. Günümüzde hobi sektörünün öncü ürünleri alanında yer almış olması bu ürün hakkında merak konusu uyandırmıştır.

Şeffaf Epoksi Nasıl üretilir

Şeffaf epoksi yada reçine aslın da ham olan içerisine herhangi madde girmeden saf halde kullanıcıya aktarılan bir üründür. Şeffaf reçine ilk önceleri yapıştırma amaçlı kullanılan daha sonra ise endüstriyel alanda kullanılmaya başlamasıyla hayatımızın bir çok alanınana giren bu yapıştırıcı şimdilerde hobi dünyasının göz bebeği olmuşdur. Şeffaf epoksi reçine üreticileri her geçen gün arge çalışmasıyla epoksi, masa, 3 boyutlu zemin kaplama ve endüstriyel alanlarda kullanılan hale getirmişlerdir.

Şeffaf Epoksi

şeffaf kullanım alanları

Şeffaf Epoksi Nasıl Kullanılır?

Şeffaf epoksi bir çok alanda kullanıldığı için her uygulama farklı olarak kullanılır. Ama sizlere genel alanda nasıl kullanılır, onlardan bahsetmek istiyorum şeffaf reçine bir kaba önce sertleştirici sonra reçine eklenip yavaş ve tek yöne homojen hale gelinceye kadar karıştırılarak uygulanır.

Şeffaf Epoksi Kullanım Yerleri

3 Boyutlu zemin kaplama, Epoksi Masa, Takı, Küçük Obje, Hobi, Ahşap Sanatları alanında gönül rahatlığı ile kullanılmakta Sizlere yazımda şeffaf epoksi nedir, nasıl uygulanır ve kullanım alanları gibi konularda bilgi vermeye çalıştım epoksi masa yapımında merak ettiğiniz ve nasıl epoksi masa yapılır konusunda detaylı bilgi almak için epoksi masa sayfamızı ziyaret ediniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.