trtrtr

Antistatik Epoksi Zemin Kaplama

17.09.2016
8.976
Antistatik Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi, önemli işlevleri ile yapı sektörünün değişilmez malzemeleri arasında yerini almaktadır. Kimyasal reçine grubu içinde yer alması nedeniyle suya ve aside karşı son derece dayanıklı ve dirençli ibr ürün olmaktadır. Bunun yanında ise zamanla önemli birçok özelliğini hala içinde barındırır. Epoksi sistem olarak en yenilikçi teknolojiler ile geliştirilmiştir. Antistatik epoksi zemin kaplama içinde 24 saat boyunca kuruması beklenecektir. Aynı zamanda yaklaşık 7 gün içinde önemli bir sertliğe ulaşması neticesinde ise sıvı halden katı hale getirilmesi konusunda en iyi çalışmalar yapılarak hazırlanmaktadır. Sektör konusunda araştırmalar açısından zemin kaplama ve her türlü kara ile denize uygun olan yapıların düzenlenmesinde her zaman etkili bir nokta oluşturur.

Antistatik epoksi zemin kaplama ile yerleriniz daha sert bir malzeme ile kaplanacaktır. Bu şekli ile tutturmak istenilen alanlar daha kolay ve en hızlı şekilde yapışacaktır. Her alanda olduğu gibi fiziksel olan birçok alanda da etkili bir değişiklik yapılacaktır. Bunların yanında ise birçok demir içeriğini de yapıştırma özeliliği söz konusudur. Bu açıdan tüm beton ve demir işlerinde bu ürünleri kullanmanız mümkün olacaktır.

Kolonların ve elemanların montajının çatlak ve kırıkların tamirinin yapılmasında ise genelde yüzey koruyucuların kaplamaları da dâhil edilmek üzere sertleşmenin uygulanması söz konusu olacaktır. Hastaneler, ofisler, spor salonları ve daha birçok üretim tesisinde antistatik epoksi zemin kaplama ile ilgili işlem yaptırabilirsiniz.