trtrtr

Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

03.09.2016
9.238
Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

3 boyutlu bu uygulama hayatımıza girdiği andan itibaren fark oluşturmaya devam ediyor. Peki epoksi zemin kaplama nasıl yapılır? Gün içerisinde bitirilebilen uygulama bir teknik, taktik dizisinden oluşmakta ve uzmanlık isteyen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tek aşamada gerçekleşemeyen bu uygulama oldukça zahmetlidir ve fiyatları da o noktada mekana göre artış gösterebilmektedir. Şimdi nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Beton yüzeye uygulanacak olan epoksi zemin kaplama nasıl yapılır diye birçok kişi merak etmektedir. İlk önce yapılacak mekan tamamen boşaltılır. Arkasından işlemi gerçekleştirecek kendine özel malzemeler ile yüzey tıraşlama, temizlik ve tamirat işlemlerinden geçirilerek yüzey tamamen pürüzsüz hale gelmesi ile ilk kat astar atılır belli bir süre kuruması beklenen astar üzerine son kat self coating, metal dişli alet ile uygulanır.

Bu işlemler sayesinde epoksi zemin kaplama nasıl yapılır sorusunun cevabını da öğrenmiş olduk. İster tek renk ister 3 boyutlu resimler seçilerek uygulansın artık mekanınız daha parlak, daha temiz ve daha şık bir görünüme sahip olmuş olacak. İçinizi ısıtan yeni görüntü üzerinde toz, yıpranma görmeden rahatlıkla çalışabilirsiniz artık. Aynı şekilde evinizde de ferah, farklı bir ortam arzu edenler için tasarlanmış üç boyutlu resimler ile yatak odanızı, çocuk odanızı ya da yapmak istediğiniz herhangi bir mekânınızı canlı tutabilir farklı görüntüler ile görselliği yakalayabilirsiniz.