trtrtr

Laminat Parke

03.10.2016
6.606
Laminat Parke

Yer döşemesinin favorileri arasına yerleşen parkeler teknoloji geliştikçe çalışanların da farklı düşünmesi ile derz dolgulu yani taş görüntüsü vermek amacıyla yeni üretim laminant parke tasarımları ile farklılığa imza atmışlardır. Farklılık bir yana eğer kullanım açısından kolaylık olsun diyorsanız bu tercihinizi değiştirin çünkü derz aralarına giren kalıntıları temizlemek biraz zor olabilir. Oluşabilecek lekelerin nahoş görüntüsüne de katlanmak istemeyen kişilerin bu tarz yerine daha farklı modeller tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Müşteri odaklı çalışanlar önce mekanın uygunluğunu tespit edip ölçü alırlar daha sonra da titiz bir isçilik ile işlemlerini gün içinde sonlandırırlar. Meşe, ceviz, gürgen gibi ağaç türlerinin de içinde bulunduğu laminant parke türleri her renk ve desende üretime uygundur. Mobilyalarınız köyü renk ise parkenizi açık renk seçmeniz mobilya dekorasyonunuzu uygun tamamlayıcı şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Aynı şekilde açık renk bir mobilyada köyü renk parke kombinesi harika bir görüntü oluşturacaktır.

Her şey de gelişme yaşandığı gibi yer döşemelerinde de yenilikler hızla artmaktadır. Yazılı özel tasarım laminant parkeler ile eşinizin size yazdığı bir mektubu her gün ayaklarınızın altında farklı bir tasarım olarak kullanabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen parkeler her tip mobilya ile uygunluk sağlayacaktır. 8 mm kalınlığında üretilen parkeler hem yüzeyi temiz ve ferah gösterecek hem de soğuktan etkilenmeden bir yaşam sürebileceksiniz.