trtrtr

Poliüretan Duvar Kaplama

01.10.2016
3.989
Poliüretan Duvar Kaplama

Kimyasallarla çeşitli etkileşime girme sonucu oluşan poliüretan maddesi her alanda baş göstermesinin yanı sıra duvar kaplama işine de el atmış bulunmaktadır. Estetik görünümü ve iyi yalıtım geçirme özelliğiyle anında poliüretan duvar kaplama denilince tercih edilenler listesine girmiştir.  Akustik yalıtım sağlayabilmesi de bu ürünü diğer kaplama ürünlerinden ayırmaktadır.

Duvar kaplamadaki renkler tamamen orijinal olup müşterinin zevk ve ilgisine göre değişmekte, istenilen tercihlerde kaplama yapılabilmektedir. Poliüretan duvar kaplama işlemleri doğal görünümleri kaçırmamak adına ince bir ustalıkla yapılmaktadır. Özellikle kaplamalar alev almaz şekilde olup, çıkabilecek her türlü yangın ve türevlerinden de duvarı korumaktadır.  Sadece renk tercihleri bulunmayıp, kataloglardan ya da müşterinin aklında kalan herhangi modellerden de üretim yapılabilmekte, ürün çeşitliliği geniş yelpazesiyle de hizmet vermektedir.

Poliüretan duvar kaplama modellerinde görünüm farklılıkları birbirinden fazladır. Dış kabartma şeklinde uygulanan panellerle oluşturulabildiği gibi, tamamen doğal taş görünümündeki görsellerle de uygulanabilir. Uygulanan duvarlarda mekanın havasını bir anda değiştirebilmesi ve estetik görünüm zevkini bir çıta daha yükseltebilmesiyle, diğer kaplama türlerinden daha fazla tercih edilebilir bir özelliği olmuştur. Hijyenik olması ve kolay temizlik imkanı sunmasıyla da kullanıcının zaman tasarrufu yapmasını sağlamıştır. Yapısında kullanılan kimyasalların uçucu özelliğinin olması, evlerde ya da mekanlarda bulunan kişilere sağlık açısından herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Kokusuz olması da sağladığı bir diğer avantajdır.

Hemen Ara
Yol Tarifi