trtrtr

Zemin Boyama Fiyatları

08.10.2022
1.658
Zemin Boyama Fiyatları

Zemin Boyama Fiyatları

Zemin boyama fiyatları Eposoft Epoksi ile en uygun rakamlarda karşımıza çıkmaktadır. Zeminleriniz, kaplama Epoksi sayesinde eski kötü görünümünü terk ediyor!

Yıpranan ve hasara uğramış olan zeminlere çare olarak en iyi çözüm epoksi kaplama uygulamasını gerçekleştirmektir. Epoksi zemin boyama işlemi, zemininizdeki çatlakları doldurarak tüm zemin sorunlarının üzerini örtmektedir.

Epoksi ile kaplanmış olan bir zeminde kayganlık veya tahriş sonucu oluşan zararların oluşması mümkün değildir. Epoksi aside ve suya olan direnci sayesinde uzun yıllar geçse de aynı sağlamlığını ve görünümünü korumayı başarır.

Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Zemin boyama fiyatları istediğiniz çeşide ve boya tekniğine göre değişmektedir. Öncelikle zemin kaplamadan beklediğiniz geri dönütleri hesaplamalısınız. Zemininizin uzun ömürlü olmasını ve su geçirmeyen bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız epoksi kaplamayı tercih etmenizi öneririz.

Epoksi zeminleriniz için en iyi çözümlerden olacaktır. Epoksi kaplama zemleriniz için adeta bir ilaç olacak ve tüm hasarların yerine dekoratif güzellikler getirecektir. Epoksi kaplama tercihinizi yalnız zeminin hasarlı yapısından kurtulmak için değil, zemine dekoratif bir dokunuş yapmak için de gerçekleştirebilirsiniz.

Epoksi kaplama sayesinde zemininizin kazanacağı özellikler şu şekildedir:

  • Yüzey kaygın bir yapıya sahip olmaz.
  • Epoksi asit ve suya karşıya direncini gösterir.
  • Hızlı uygulanan yapısı ile sizlere konfor sunar.
  • Uzun ömürlü yapısı ile ekonomik açıdan da oldukça tasarrufludur.
  • Parlak görünümü sayesinde göz alıcı bir biçime bürünür.
  • Fiyat açısından da performansının tam karşılığındadır.
  • Birçok renk ve desen seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
  • Eposoft Epoksi farkı ile epoksi kaplama kaliteli yapısı ile zeminlerinizdeki hasarları tamamen kapatır.
  • Epoksi ile kaplanan zeminlerde 3 boyutlu bir görünüm elde edilebilir.

Epoksi zemin kaplama yapım aşamaları bir usta tarafından gerçekleştiğinde gayet sorunsuz ve profesyonel bir görünüm oluşacaktır. Epoksi yapılmadan önce zemin tamamen temizlenerek, hiçbir kalıntıya zemin üzerinde rastlanmamalıdır.

Zeminin temiz olması işlemin başarılı sonuçlanması için önem taşımaktadır. Daha sonra epoksi boya zemindeki çatlaklara yoğunluk verilecek bir şekilde zemine yayılmalıdır. Epoksi boyanın tüm aşamaları gerçekleştirildikten sonra, zemin kurumaya bırakılmalıdır.

Epoksi Ev Zemin Kaplama Fiyat | Zemin Boyama Fiyatları

Zemin boyama fiyatları her epoksi boya çeşidine ve rengine göre değişmektedir. Renk ve desen haricinde epoksinin uygulanma şekli de fiyata etki eden unsurlar arasındadır. Epoksi zemin kaplama işlemi evinize yapılacaksa, öncelikle istediğiniz kaplama çeşidine karar vermelisiniz.

Ev içerisinde epoksi kaplama; yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, balkon, tuvalet, salon ve koridorlarda kullanılabilir. Zemin boyası fiyatları ne kadar tarzı sorular epoksi kaplama yaptıracak kişilerin sıklıkla araştırdığı konulardandır.

1 kg epoksi kaç para sorusuna da her firma ayarladığı birim fiyat listesine göre farklı bir şekilde cevap verecektir. Epoksi zemin boyası fiyatları EPOSOFT Epoksi’de sizlere en uygun birim fiyatlar ile ulaşmaktadır. Üstelik bu hizmet kaliteden ödün vermeyen malzemelerden üretilen bir epoksi kaplama ile gerçekleşmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatı

Zemin boyama fiyatları m2 hesabı ile hesaplanmaktadır. Yani epoksi kaplama yaptıracağınız alanın büyüklüğü, fiyatların hesaplanmasında büyük rol oynamaktadır. Epoksi kaplamayı yaptıracağınız alanın en ve boy ölçümlerinden sonra m2 si hesaplanır.

Alanınızdaki zeminin m2 hesabının yapılmasının ardından hesaplanan rakam, seçtiğiniz epoksi çeşidinin m2 fiyatı ile çarpılır. Zemin boya fiyatları bu şekilde kolayca hesaplanabilmektedir. Fakat fiyattan önce göz önünde bulundurmanız gereken husus kesinlikle boya kalitesidir.

Kaliteli bir şekilde üretilen boya, uzun ömürlü kullanım vadetmektedir. Bu durum tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple öncelik kaliteden yana olan ürünler olmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi