trtrtr

Mineflo Fiyatları

13.08.2017
5.851
Mineflo Fiyatları

MİNEFLO FİYAT

Mineflo zemin kaplamalar özellikle iç mekanlarda yapılan bir zemin kaplamadır. Mineflo zemin kaplamalar ahşap ya da doğal taş görünümündedir ve uygulanan yerin havasını değiştirerek estetik bir görünüm kazandırır. Mineflo zemin kaplamalar su tutmaz. Nem ve rutubet yapmaz. Fakat düzgün uygulanmadığında nem alarak koku yapabilir ve dayanımını kaybedebilir. Bu sebeple uygulanırken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Mineflo yer kaplamaları her ne kadar yerini parkelere bırakmış gibi görünse de estetik duruşu ve ekonomik olması sebebi ile hala ev ve ofislerde kullanılmaktadır. Mineflo zemin kaplamalar özel tutkalı ile zemine döşenir. Zeminin kötü görüntüsünü yok ederek bir anda ortamın havasını değiştirir ve daha güzel görünmesini sağlar. Mineflo fiyat oldukça uygundur.

Mineflo zemin kaplama PVC katkılı bir yer döşemesidir ve ısı izolasyonu oldukça iyidir. Mineflo zemin kaplamalar ilk önce sadece ahşap ve doğal taş desenliydi. Günümüzde ise pek çok renk ve desende mineflo zemin kaplama bulmak mümkündür. Bu sayede yaptırmak istediğiniz renk ve desenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Mineflo yüzeyler üzerinde küf ve mantar oluşumu gözlenmez. Mineflo zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Bu özellikler sebebiyle üzerinde hiçbir canlı form barınamaz ya da çoğalamaz. Mineflo fiyat ekonomik olduğu için bütçenizi sarsmaz.

Mineflo fiyat çok hesaplıdır. Dayanıklı ve sağlam olduğu için bir kere yaptırdığınızda uzun yıllar sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi