trtrtr

Epoksi zemin fiyatları ve epoksi zemin kaplama fiyatları

22.04.2017
6.468
Epoksi zemin fiyatları ve epoksi zemin kaplama fiyatları

EPOKSİ ZEMİN FİYATLARI

Bir tür yapıştırıcıdır esasında epoksi ve zemin uygulamalarında hem vazgeçilmez olup, hem de çok kullanışlı ve dayanıklıdır. Tabi bu kaplama emeğin yoğun olduğu bir uygulamadır. Epoksi zemin fiyatları olarak baktığımızda zeminine, epoksi uygulamasına ve düzenlemesine göre değişmektedir. Eğer mevcut olan işlerde onarım gerekmiyorsa, herhangi ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Normal zeminler için epoksi fiyatı, 1 mm kalınlık bir kat koruyucu epoksi astar ve uygulaması kdv dahil 8_9 tl dir.  Ancak kalınlık 2 mm ye çıktığında ve iki kat olarak sürüldüğünde, malzeme ve uygulama fiyatı dahil 16_18 tl ye çıkmaktadır.  Son basamak olarak 3 mm kalınlığında ve 3 kat epoksi malzemesi ve uygulaması yapıldığında durum her şey dahil 20-27  tl arasında gelip gitmektedir. Zemin hazırlık ve düzenleme mevcut zemine göre değişmektedir. Tamir ve zemin onarımlarda ekstra olarak düzenleme ücreti alınmaktadır. Epoksi zemin fiyatları bu şekilde uygulanmaktadır.

Eğer zemin 1000 m2 ve üzerinde ise söylenilmiş olan süreye ekstra süreler garanti kapsamında dahil edilmektedir. Bütün bunların dışında çok kullanılan otopark, Avm, fabrika ve üretim tesisleri uygulamaları metraj miktarına göre değişmektedir. Buralarda zemin düzenleme 3-6 mm kalınlığında ve 3 kat çalışma istemektedir. Tabi burada kullanılan ürünler TSE kaliteli ürünlerdir. Buradaki epoksi zemin fiyatları ise 18- 30 arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyat aralıkları metraj miktarına göre farklılık arz etmektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi