trtrtr

Plastik Zemin Kaplama Fiyatları

09.11.2017
11.878
Plastik Zemin Kaplama Fiyatları

Plastik zemin kaplama uygulaması, işlem yapılacak yerde öncelikle zemindeki kırıklar,çatlaklar ve delikler onarılır. Uygulama yapılacak alan fayans ise derz boşlukları kapatılmalıdır. Daha sonrasında zeminin teraziye alınması gerekmektedir. Bu işlem zeminin su geçirmesini ve rutubet yapmasını engeller.

Plastik zemin kaplama fiyatları genellikle uygundur. Plastik zemin rulo fiyatları on beş türk lirasından başlar kırk beş türk lirasına kadar yükselebilir. Mineflo tarzı genelde en uygun fiyatlı olanıdır. Genellikle herkesten duyduğumuz muşamba rulosunun fiyatı sekiz türk lirasından başlayıp yirmi türk lirasına kadar çıkabilmektedir. Kaygan bir zemin için üretilmiş rulo fiyatları on iki türk lirasından başlayıp otuz türk lirasına çıkabilmektedir. Balkonlarda, teraslarda veya küçük çaplı halı sahalarda tercih edilen çim halının rulosu on liradan başlayıp kırk türk lirasına kadar çıkabilir. Çoğunlukla kalabalık yerlere hitap eden yerlerde ise ( kiri tozu çok belli olmaması için) kıvırcık paspas rulosu kullanılır. Kıvırcık paspasların fiyatı ise yirmi türk lirasından başlayıp daha da yükselebilmektedir.

Plastik zemin kaplama fiyatları hemen hemen aynı olmasına rağmen özel kullanılan yerlerde mesela konser alanları, yarışma pistleri, dans pistleri gibi alanlarda bunlara nazaran daha da özel ve kaliteli bir malzeme kullanılır. Onların fiyatı ise yirmi eurodan başlamaktadır. Temizlik ve hijyeni sağlamak biraz zordur. Özellikle kıvırcık paspas ve çim halı tozu ve kiri içine hapseder.