trtrtr

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

10.03.2024
292
Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları ile sizlere en uygun epoksi kaplama fiyatlarını 9€ dan başlayan fiyatlarla sunmaktayız. Anahtar teslim epoksi zemin kaplama m2 fiyatı için bizimle irtibata geçiniz Selfleveling epoksi zemin kaplama fiyatları 18€ dan başlayan fiyatlar, Multilayer epoksi zemin kaplama m2 fiyatları 14€ dan anahtar teslim fiyatlar ve portakal dokulu epoksi zemin kaplama m2 fiyatı ise 12€  dan en uygun fiyat garantisi ile

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi zemin kaplama iki bileşli reçinenin karıştırılması ve kurumasının ardından zemine yapılan uygulama türüne denir. Labartuar, hastane, ofis ve kurum zeminlerine, depolara, kimyasal üretim yapılan fabrikalar, otopark ve oyun alanları gibi alanların zeminlerine yapılır.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMAYI NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Birçok zemin kaplama türü arasında kendini en sık tercih ettiren kaplama türlerinden biri epoksi zemin kaplamadır. Peki neden tercih etmelisiniz? Epoksi zemin kaplama uygulaması kolay ve hızlı bir işlemdir. Gerekli olan tüm şartlar sağlandığında istenilen sonuca en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Suya karşı izolasyon özelliği sayesinde kaplama yapılan zeminin küf ve rutubet tutmasını engeller. Bu sayede bakım gerektirmez. Uzun ömürlü olmasında da etkilidir. Kir ve toz tutmayan bir zöelliğe sahiptir. Düzenli ve özenli temizlendiği takdirde uzun süre boyunca yıpranmaz. Fiizksel ve kimyasal olarak gelebilecek dış faktörlere karşı oldukça dayanıklıdır ve tercih edilme sebeplerinden biri de budur.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

 • Epoksi Self leveling kaplama
 • Epoksi Multilayer kaplama
 • Epoksi Portakal dokulu kaplama
 • Epoksi Sürme kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

 • Zeminin durumuna göre fiyatta değişiklik olabilir. Zeminde meydana gelen hasarlar ve çatlaklara bakılmalı. Bunların doldurulması için ek malzeme gerekebilir. Bundan kaynaklı fiyatta değişiklik meydana gelebilir.
 • Uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğü fiyatta etkilidir. Ne kadar büyük bir alansa o kadar fazla malzeme ihtiyacı olacaktır. Bu durum fiyatı etkiler.
 • Tercih ettiğiniz firma çok önemli. Çoğu zaman fazla ödemekten kaçınarak iyi olmayan ürünleri seçebilirsiniz. Bundan dolayı kaliteli ürünü bulduğunuza emin olmalısınız. Ne kadar iyi ürün kullanılırsa o kadar sağlıklı sonuçlar elde edeceksiniz.
 • Zemine uygulama yapılmasını istediğiniz renk ve desende fiyatta etkilidir. Seçilen uygulaa türlerinin kalıklarında farklılık vardır. Bundan dolayı da malzeme miktarını etkiler. Bu durumda fiyatı etkiler.
 • Yapılacak uygulamanın zorluğu fiyat üzerinde etkili olacaktır.
 • Uygulamanın yapılacağı yer, hava durumu ve işçilikte fiyat üzerinde etkili olacaktır. Ürünün üretim yerinden farklı bir ilde uygulama yapılacağı durumda fiyatı etkiler. Ulaşım, kalınacak yer vs. masraflar olabilir. İşçinin ücretide fiyat içerisinde etkilidir.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA M2 FİYATLARI

Epoksi zemin kaplama rulo ile sürme işlemi vardır. Bu işlemin fiyatı 130 tl’den başlar ve 150 tl’ye aralığına ulaşabilmektedir.

 • Selfleveling Epoksi Zemin Kaplama 2,5 mm ile 3 mm kalınlığında, işçilik ücreti dahil 16€
 • Portakal Doku Epoksi Zemin Kaplama 1 mm ile 1,5 mm kalınlığında, işçilik ücreti dahil 10€
 • Multilayer Epoksi Zemin Kaplama 2 mm ile 2,5 mm kalığında, işçilik ücreti dahil 13€
 • Sürme Epoksi Zemin Kaplama 0,5 mm ile 1 mm kalınlığında, işçilik ücreti dahil 8€

EPOKSİ BOYA FİYATLARI

Epoksi boya fiyatlarımız 20/02/2024 tarihinden itibaren;

1 kilogram astar 127,40 tl + kdv

1 kilogram portakal doku boya 111,80 tl + kdv

1 kilogram epoksi selfleveling boya 117 tl+ kdv

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi